Kurumsal

 ›  Kurumsal

2001 yılında bireysel olarak taşımacılık sektörüne başlayan firmamız, 2010 yılında AGMA TUR çatısı altında toplanmış ve bugünkü şeklini almıştır. Firmamız öğrenci taşımacılığı personel taşımacılığı ve operasyonel lojistik hizmetleri alanında hizmet sunmak amacıyla faaliyetine başlamıştır. Kuruluş amacımız; sektörümüze yeni, konforlu araçları, deneyimli, güler yüzlü, işinin uzmanı şoför ve yönetici kadrosu ile yarınlara umutla bakan, tek yol müşteri memnuniyeti anlayışıyla sektöre katma değer sağlamaktadır.
Ekip çalışmasını ön planda tutan firmamız hizmette kalite ve müşteri memnuniyetini benimseyerek, yeniliğe ve gelişime açık, rekabet gücü yüksek, sektörde örnek alınan bir firma olmaya devam edecektir. Sosyal sorumluluk bilinci içinde iş disiplini ve güvenliğini ilke edinen firmamızın taahhütlerine bağlı olarak servis taşıma hizmetlerini sunmak amaç ve ilkeleridir.

Yenilikçi, müşterisine hizmet vermekten zevk alan, alternatifler sunan ekibimizle teknolojik altyapıyı uygulayarak, müşterilerimizin ekonomik karlılıklarını arttıran, programlı hizmetler sunmak.

• Personel taşımacılığı hizmetimizi değerlere özel önem veren, müşteri taleplerini standartlara uygun üst düzey kalite, doğru zamanlama ve akılcı maliyet prensipleri ile yönetip, beklentilerinin ötesine geçmeyi ana politika olarak benimsemek,

• Temel değerlerimizin firma kültürüne enjekte edilerek huzurlu çalışma ortamı yaratıp çalışan personelin performansını, kalite ve müşteri bilincini sürekli eğitimle arttırmak,

• Stratejik hedeflerine ulaşmaya çalışırken, faaliyet gösterdiği ülkenin yasal gerekliliklerine uygun, etkin ve verimli bir kalite sistemi uygulamak,

• Sistemini sürekli geliştirmek için teknolojiyi sürekli izleyerek ve yenilikleri şirket yapımıza katmak için gerekli kaynakları kullanmaktır.

• Müşterilerimizin eleştiri ve önerileri hizmet kalitemizin yükselmesine büyük katkı sağlamaktadır. Firmamızın büyümesi ve kurumsallık yönünde yeni gelişmeler yaşaması, işbirliği yaptığımız müşterilerimizin katkılarıyla olacaktır.

2001 yılında bireysel olarak taşımacılık sektörüne başlayan firmamız, 2010 yılında AGMA TUR çatısı altında toplanmış ve bugünkü şeklini almıştır. Firmamız öğrenci taşımacılığı personel taşımacılığı ve operasyonel lojistik hizmetleri alanında hizmet sunmak amacıyla faaliyetine başlamıştır.

Detaylı bilgi

Bize Ulaşın

İstasyon Mah. Mithat Paşa Cad. Turhan İş Merkezi No:3/M Kartepe/Kocaeli

info@agmatur.com

262 330 00 42