Personel Taşımacılığı

 ›   ›  Personel Taşımacılığı

Personel Taşımacılığı

Agmatur olarak şirket personel ulaşımını güven içerisinde, düzenli olarak yapacağımızı taahhüt ederiz. Bünyemizdeki araçlarımızda eğitimli personeller görev almakta, kaliteli hizmet anlayışını benimsemektedirler. Araçlarımız marka ve model olarak standarlara uygun özelliklerde olup donanımlı, konforlu ve klimalıdır. Araçlarımızın periyodik bakımları ise düzenli olarak yapılmaktadır. Personel taşımacılığında en önemli hususlardan biri yasal yükümlülüğe uymaktır. Kanun ve yönetmeliklerdeki güncel değişiklikler operasyon birimlerimizce sürekli takip edilerek ilgili yasal mevzuatların gerektirdiği tüm tedbirler alınmaktadır.

Güvenlik

Hizmet sağladığımız tüm araçlarımızda güvenlik önlemleri tarafımızca alınmakta ve kontrolleri denetim ekiplerimizce sürekli yapılmaktadır. Ayrıca taşıdığımız her birey olası kazalara karşı, trafik ve kasko sigortalarının yanında, Ferdi Kaza Koltuk Sigortası ve Çatı Sigortası ile güvence altındadır.

2001 yılında bireysel olarak taşımacılık sektörüne başlayan firmamız, 2010 yılında AGMA TUR çatısı altında toplanmış ve bugünkü şeklini almıştır. Firmamız öğrenci taşımacılığı personel taşımacılığı ve operasyonel lojistik hizmetleri alanında hizmet sunmak amacıyla faaliyetine başlamıştır.

Detaylı bilgi

Bize Ulaşın

İstasyon Mah. Mithat Paşa Cad. Turhan İş Merkezi No:3/M Kartepe/Kocaeli

info@agmatur.com

262 330 00 42