Operasyonel Lojistik Hizmetleri

 ›   ›  Operasyonel Lojistik Hizmetleri

Operasyonel Lojistik Hizmetleri

Filo araç kiralama sistemimiz şirketlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak hizmet yelpazesine sahiptir. Araç sayısı ve türünde sınır tanımayan firmamız, şirketlerin ihtiyacını karşılayacak olan araçları uzmanlarımızca tespit ederek hizmetinize sunmakta.

Geliştirdiğimiz ve müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz Operasyonel Lojistik Hizmetleri; günlük yoğun lojistik operasyonu bulunan firmalara destek sağlamak amacıyla oluşturulmuştur. Bu hizmet sayesinde; müşterilerimizi personel, araç, yakıt, kasko, trafik sigortası, bakım, lastik v.b. Maliyetlerden kurtarıyor ve bu giderlerin tümünü üstümüze alıyoruz.

Tam zamanlı olarak müşterilerimizin hizmetinde çalışan ekibimiz, %100 uyumlulukla görevlerini müşterilerimizin operasyonları doğrultusunda eksiksiz olarak yerine getirmektedirler.

2001 yılında bireysel olarak taşımacılık sektörüne başlayan firmamız, 2010 yılında AGMA TUR çatısı altında toplanmış ve bugünkü şeklini almıştır. Firmamız öğrenci taşımacılığı personel taşımacılığı ve operasyonel lojistik hizmetleri alanında hizmet sunmak amacıyla faaliyetine başlamıştır.

Detaylı bilgi

Bize Ulaşın

İstasyon Mah. Mithat Paşa Cad. Turhan İş Merkezi No:3/M Kartepe/Kocaeli

info@agmatur.com

262 330 00 42